Songül Karlı’dan bornozlu paylaşım! Ünlü türkücü sosyal medyayı salladı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve gönderileriyle magazin gündeminde adından sık sık söz ettiren Songül Karlı, bu kez bornozuyla verdiği pozuyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü isim yayınladığı gönderisiyle sosyal medyayı salladı.

Bir süredir kendini spora veren Songül Karlı, geçtiğimiz aylarda dudaklarını ve kollarını yaptırmak için ameliyat masasına yatmıştı. Görüntüsünü değiştirmek isteyen şarkıcının geçirdiği operasyonun ardından son hali ise ameliyattan günler sonra ortaya çıkmıştı.

“KEŞKE HERKESE YAKIŞSA”

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen Karlı, kendisine yöneltilen “Estetik yaptırmak suç gibi davranılıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti: “Maalesef 20 yaşında değiliz. Estetiksiz kimseyi görüyor musunuz sokakta? Yaptırmayan yok. En önemli şey doğru kişiye operasyonu yaptırmak. Doğru doktor önemli… Kendimi seviyorsam sıkıntı yok. Mesajları okumuyorum bile… Estetik bir ihtiyaç artık. Ekrana çıkıyoruz. Bir de keşke herkese yakışsa.”

Her gün ayrı pozlarını 470 bin takipçisinin olduğu Instagram hesabından sevenlerinin beğenisine sunan ünlü türkücü, son olarak bornozuyla verdiği pozunu yayınladı. Sevilen isim pozuna ‘Kendinizi sevin’ notunu düştü.

Son olarak bir yemek programıyla izleyicilerin karşısına çıkan isme sevenlerinden: ‘Kraliçemiz’, ‘Her hali ayrı güzel’, ‘Kuğ gibisin’, ‘Estetikle bambaşka biri olmuş’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x