Oyuncu Murat Ünalmış baba oldu! ‘Çifte bayram yaşadık’

‘Güneşi Gördüm’, ‘Yer Gök Aşk’, ‘Sevda Kuşun Kanadında’, ‘Deli Gönül’ ve ‘Bir Zamanlar Çukurova’ gibi yapımlarda kamera karşısına geçen, son olarak ‘Gülcemal’ dizisinde Melis Sezen ile başrolü paylaşan Murat Ünalmış, geçtiğimiz sene eylül ayında Albena İlieva (Nutiye Akar) ile sessiz sedasız bir şekilde nikah masasına oturmuştu.

Ünlü oyuncu, düğünde çekilen bir kareye Instagram hesabında yer verip, “Bu mutlu günümüzde yanımızda olan, güzel dileklerini ileten tüm aile fertlerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, takipçilerimize yürekten teşekkür ediyoruz” mesajını yazmıştı.

“HAYATIMIZI GÖZ ÖNÜNDE YAŞAMAYI SEVMİYORUZ”

Ünalmış, konuyla ilgili “Hayatımızı göz önünde yaşamayı seven bir çift değiliz. Ondan dolayı kendi sade hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz” açıklamasını yapmıştı.

HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN VERMİŞTİ

Mutlu evlilikleri devam eden çiftten Murat Ünalmış, müjdeli haberi sosyal medya hesabından vermişti. Eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı romantik bir paylaşımla kutlayan oyuncu, bebek beklediklerini de ifade etmişti.

SELİM BARAN BEBEK DÜNYAYA GELDİ

Murat Ünalmış-Albena İlieva çifti dünyaya gelen bebeklerine Selim Baran ismini verdiler. Ünlamış sosyal medya hesabından oğluyla fotoğrafını paylaşarak, “Bayram şekerimiz geldi. Bu bayram çifte bayram yaşadık çok şükür. Rabbim herkesin evladını korusun, bağışlasın ve sağlık versin. Nice güzel bayramlarımız olsun. Herkese iyi bayramlar dilerim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x