No Man’s Sky Orbital Güncellemesi Yayınlandı

Hello Games tarafından No Man’s Sky Orbital güncellemesi oyunculara sunuldu. 2016 Yılındaki çıkışından bu yana sürekli olarak ücretsiz yeni içerikler alan oyun bu defa tamamen özelleştirilebilir yıldız gemileri, prosedürel olarak oluşturulan uzay istasyonu öğeleri, filo görevlerinde rehberlik sağlama ve çok daha fazlası gibi özellikleri beraberinde getiriyor.

No Man’s Sky oyuncuları artık uzay istasyonlarında, sıfırdan, parça parça ve istedikleri gibi boyanmış özel bir savaşçı, nakliyeci veya kaşif yıldız gemisi yaratmalarına olanak tanıyan bir Yıldız Gemisi İmalatçısı bulacak. Bununla birlikte, bu özel yıldız gemilerini üretecek parçaların satın alınması veya bulunması gerekecek. Parçaların bulunması belirli bileşenleri yağmalamak için oyunun kurtarma mekaniğini kullanıyor. Yeni işlev, kurtarılmış gemilerin parçalarını neredeyse sınırsız sayıda permütasyonla bir araya getirerek yepyeni form faktörleri oluşturmanıza olanak tanıyacak.

Uzay istasyonları da bu evrenin gezegenlerine benzer şekilde prosedürel üretimden faydalanacak şekilde tamamen elden geçirilmiş durumda. Devasa dış modifikasyonlardan bölgesel uzaylıları temel alan iç tasarımlara kadar her şey artık oyun tarafından dinamik olarak üretiliyor ve her uzay istasyonu oyuncuların keşfetmesi için benzersiz bir alan haline geliyor.

Filolardaki fırkateynler ise çeşitli kararlarda oyuncu girişi için evlerini arayabilir. Bunlar, filonun karşı karşıya olduğu çeşitli durumlarla ilgili tavsiye istemekten farklı olabilir ve Hello Games, seçimlerin filonun şu anda gerçekleştirmeye çalıştığı görevi etkileyeceğini söylüyor. Hatta oyuncunun devreye girip duruma doğrudan müdahale etmesinin isteneceği anlar bile olabilir.

Güncelleme aynı zamanda iyileştirilmiş Lonca ödülleri, satıcılardan itibara dayalı indirimler, kar peşinde koşan oyuncular için talebe dayalı bir pazar ticaret sistemi, ekran alanı yansıma oluşturma optimizasyonları ve bir dizi hata düzeltmesini de içeriyor.

No Man’s Sky güncellemesi artık PC (Steam, Xbox), Xbox One, Xbox Series X|S, Game Pass, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch sistemlerinde mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x