Erol Bilecik’ten tarihi genel kurul için çağrı

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Erol Bilecik, sarı lacivertli kulübün 2 Nisan’da gerçekleşecek olan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı hakkonda konuştu. Fenerbahçe TV’de yayınlanan “Gündem Özel” programına konuşan Erol Bilecik’in açıklamaları şöyle;

“Camiamızın çok yoğun bir şekilde istişare yaptığı ve adeta tek vücut olma noktasında gerçekten birleştiği bir 7 gün geçirdik.

Fenerbahçe oyunun içinde kalsın ama yarışın içinde olmasın… Böyle bir dünya yok. Her yolu kendisine mübah gören bir yapı var.”

“GENEL KURULDAN YETKİYİ ALDIKTAN SONRA…”

“2 Nisan’da bu işi yapacağız ve muazzam bir çoğunlukla da olağanüstü genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Bütün camiamızla kenetlenerek bir görüş alışverişi yapmak istiyoruz. İstişare kültürü doğrultusunda da yol haritamızı ortaya koymak ve genel kuruldan bu yetkiyi almak istiyoruz. Ondan sonra da biz gerekli olan uygulamalara, adımlara devam edeceğiz”

“OLAĞANÜSTÜ DURUMLAR OLAĞANÜSTÜ ÇÖZÜMLER GEREKTİRİR”

“Hak yenen yerde Fenerbahçe’nin sesi yükselir. 2 Nisan’a keyfe keder bir şekilde gelinmedi. Fenerbahçe 2 Nisan’da bu konuları istişare edecek ve genel kuruldan yetki Fenerbahçe Yönetimi’ne verilecek. Olağanüstü durumlar olağanüstü çözümler gerektirir. 2 Nisan’da orada bulunmak, o gün mabedimizde bulunacak bütün üyelerimizi gelecekte çocuklarına torunlarına bırakacakları en büyük miraslardan birisi olacak. O gün aklı selimden asla ayrılmayacağız ama isyanımızın sesini de gerekli olan her yere duyuracağız.

O gün kongre üyelerimizin tamamını bekliyoruz. 17.00’de orada olacağız. 40-45 dakikalık da bir iftar saati aramız olacak o gün. O konuda da hazırlıklarımızı yapıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x