Yılmaz Güney’in Ailesinin Kendisine Dava Açtığını Öğrenen Farah Zeynep’ten “Şiddet” Göndermeli Yanıt!

Farah Zeynep Abdullah’ın kadına şiddet göndermeli Yılmaz Güney yorumu olay olmuştu. Yılmaz Güney’in ailesinin kendisine dava açtığını öğrenen Farah Zeynep Abdullah kinayeli bir cevap verdi. Detaylar?

Hem özel hayatıyla hem de rol aldığı dizi ve filmlerle çok konuşulan isimlerden biri Farah Zeynep Abdullah.

Son zamanlarda yaptığı dobra ve sivri dilli açıklamalarıyla da gündeme geliyor ayrıca.

Geçtiğimiz günlerde de Murathan Mungan’ın Yılmaz Güney ölüm yıldönümünde yaptığı paylaşıma verdiği yanıtla gündeme gelmişti kendisi.

Farah Zeynep Abdullah, Murathan Mungan’ın “İyi bir yönetmen, iyi bir oyuncu, iyi bir senarist olmasının yanı sıra sinemamızın en iyi yürüyen erkeğiydi. Bir daha kimse onun gibi boynunu hafifçe yana kırarak hüzünle bakarken içimizin en ücra yerine dokunamadı…” paylaşımına kadına şiddet göndermeli sert bir cevap vermişti.

Yılmaz Güney için “Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği” yorumunda bulunan Farah Zeynep Abdullah’a, Yılmaz Güney’in ailesinden tepki geldi.

Ve ailenin avukatı, birkaç saat önce Farah Zeynep Abdullah’a dava açtıklarını açıkladı.

Fakat, Farah Zeynep Abdullah cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Yılmaz Güney’in ailesinin kendisine dava açtığını öğrenen oyuncu geri adım atmadığı gibi bir göndermeli cevap daha verdi aileye…

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x